Assassin’s Creed Origins İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

Assassin’s Creed Origins'in yeni live action fragmanının ismi, I Am.

Çıkışına sayılı günler kalan Assassin’s Creed Origins, bu sefer de bir live action fragman yayımladı. Bu fragman oyunu hevesle bekleyenleri heyecanlandırırken, oyunu almak istemeyenlerde bile bir etki bırakmış olabilir.

Ubisoft’un resmi YouTube hesabında yayımlanan bu fragmanda, ilk önce her şey normalmiş görülen yaşantılar göze çarpıyor. Fakat daha sonra o mutlu insanların, beklenmeyecek şekilde ölümlerine şahit oluyoruz. Fragmanın boyunca ise, Bayek’in sesini duyuyoruz. Bayek’in en son söylediği sözler de ayrıca dikkat çekici. Bayek, “Ben ordu değilim, ben insan değilim, ben inancım” diyor. Fragmandaki müziğin de oldukça başarılı olduğunu belirtelim. Bütün bunlar bir araya geldiğinde insanı heyecanlandıran bir fragman oluşuyor.

Ubisoft ve Square Enix’in yayımladığı Assassin’s Creed Origins’in 27 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacağını hatırlatalım. Assassin’s Creed Origins’in yeni fragmanını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE