Assassin’s Creed Dynasty Geliştiriliyor

Assassin’s Creed'in yeni oyunu sızdırıldı. 

Bilindiği üzere Assassin’s Creed Origins yeni çıkış yaptı diyebileceğimiz bir oyun. Hâl böyle olunca da kimse bir süre daha yeni bir Assassin’s Creed oyunu duyabileceğini düşünmüyordu. Ancak serinin yeni oyunu sızdırıldı. Oyunun ismi Assassin’s Creed Dynasty olabilir. Olabilir diyoruz çünkü Assassin’s Creed Origins de sızdırıldığında Orings ismini kullanmıyordu. Assassin’s Creed Empire olarak duymuştuk. En azından nerede geçeceğini tahmin ediyorduk ve bu konuda yanılmadık. Yeni geliştirilen oyun Assassin’s Creed Dynasty’in sızdırılan bu isminden dolayı, hikayenin Çin’de geçeceğini tahmin ediyoruz. Yani böylece Assassin’s Creed hayranları yeni oyun ile tekrar Çin’e gidebilecekler. Bilindiği üzere Assassin’s Creed Chronicles: China ile, bu oyun ile Çin’e gitme fırsatımız olmuştu.

Yeni oyunun bu sızdırılışı ise PlayStation Universe’in yayımladığı bir rapor sayesinde oldu. Bu rapora göre yeni bir Assassin’s Creed oyunu geliştiriliyor ve oyunun ismi de bu raporda Assassin’s Creed Dynasty olarak görülüyor. Rapordaki bu bilgilerin ise eski bir Technicolor çalışanından geldiğini belirtelim. Technicolor’un ise daha önce FIFA, Resident Evil ve Assassin’s Creed gibi oyunların animasyonları üzerinde çalıştığını hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE