Assassin’s Creed Chronicles: China’nın Çıkış Fragmanı

Climax Studios ve Ubisoft Montreal firmalarının ortak geliştirdiği ‘’Assassin’s Creed Chronicles: China’’ için çıkış fragmanı yayımlandı.

Oyuna dâhil olan yeni kadın karakter ‘’Shao Jun’’ ı görebileceğiniz 90 saniyelik video  oyun severlerin ilgisine sunulurken, hikaye temel olarak Jun’nun intikamını alması üzerine kurgulanmış bulunuyor. Kahraman, oyun içerisinde Çin’de bir yolculuğa çıkarken, siz de ülkedeki gerçek yerleri görme şansı yakalayacaksınız.

Assassin’s Creed Unity DLC Pass’ı olan kullanıcılara yeni oyun bedava gelirken, normal satış fiyatı 9.99$ olarak belirlendi. PlayStation 4 ve PC sürümlerinin piyasaya çıkış tarihi 21 Nisan 2015 olarak belirlenirken, Xbox One’lara bir gün sonra 22 Nisan 2015’de gelecek.

Bu oyunun ardından,  Ubisoft, Assassin’s Creed Chronicles: Russia (Rusya) ve ’Assassin’s Creed Chronicles: India (Hindistan) isimli iki oyun daha çıkaracak, fakat lansman tarihleri henüz belli değil. Rusya’da geçen oyun meşhur Ekim Devrimini (Bolşevik Devrimi olarak da bilinir) konu alırken, Hindistan’da geçen oyun ise 19. Yüzyıl da geçiyor olacak. Keşke bir de Osmanlı İmparatorluğu tarzı bir şey olsaydı diyor insan :).

Aşağıda, çıkış fragmanını ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”hWs6pIOT1o8″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE