Assasin’s Creed: Origins İçin Yeni Bir Video Yayımlandı

Assasin's Creed: Origins'in yeni videosu, kardeşliğin doğuşunu anlatıyor. 

Beklenen oyunlardan biri olan Assasin’s Creed: Origins için, Ubisoft’un resmi YouTube kanalında, yeni bir video paylaşıldı. Bu video ise, oyunun hikayesine dair bilgi edinmemizi sağlarken, bir yandan da kardeşliğin doğuşuna değiniyor.

Assasin’s Creed: Origins’in çıkışına sadece birkaç hafta kaldığını hatırlatalım. Serinin iki yıl sonra gelen bu oyunu, 2017’nin beklenen oyunları içinde yer alıyor. Zaten şu dönemler, beklediğimiz oyunlara kavuşmamız gereken dönemler olunca; geliştirici şirketler de bu süre içinde yeni videolarını oyuncularından esirgemiyorlar. Assasin’s Creed: Origins’in geliştiricileri de bu sefer herkesi oyuna özendirecek bir video yayımladı. Bu videoda ise hikayeye dair şunu öğreniyoruz; oyunun senaryo modundaki baş kahraman Bayek, son Medjai savaşçısı. Medjailerin, Antik Mısır’ın en güçlü savaşçıları olduğu düşünülürse Mısır’ı koruyacak olan kişinin Bayek olması da oldukça mantıklı. Tabii biz bunu, bu video sayesinde öğreniyoruz.

Assasin’s Creed: Origins’in yeni videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE