Artık LoL’de PBE Hesabına Sahip Olabilirsiniz

League of Legends'in PBE hesabına, artık her oyuncu sahip olabilir. 

League of Legends oyuncularının en büyük hayallerinden biri olabilir, PBE hesabı. Bilindiği üzere, yıllardır PBE hakkı tanınmamıştı ve bunun geleceğine dair de ümidimiz yoktu. Fakat Riot Games bir sürpriz yaparak, PBE’yi, her oyuncuya açık hale getirdi.

PBE hesabına sahip olabilmeniz için birkaç küçük şart belirlenmiş; açacağınız PBE hesabına, asıl hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Hesabınızda herhangi bir banın da olmaması gerekiyor. Ayrıca takdir seviyenizin de en az üçüncü seviye olması gerek.

Ayrıca şunu da belirtelim, eskiden kayıt yapmış olanlardansanız, bu haber sizi ilgilendirmiyor. İsterseniz hesabınızı bağlamadan, eski PBE kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Açacağınız PBE hesabınız, 30. seviyeden başlayacak. Her şeyi deneyebilmeniz için, RP ve Mavi Öz sınırınız olmayacak. Ayrıca PBE’ye düzenlemelerin geldiğini de belirtelim. Eski PBE kullanıcıları bilirler; istemcinin kendine göre sorunları vardı, çökmelerle ve donmalarla karşılaşabiliyordunuz. Fakat altyapı çalışmaları ile, PBE sorunları düzeltildi. Unutmamanız gereken bir şey daha var; PBE sunucusu Amerika’da bulunuyor. Bu yüzden oldukça yüksek pinglerle oynayacaksınız. 200-300 pingi görebilirsiniz; endişelenmeyin, bu oldukça normal ve maalesef bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

PBE bir beta sunucusu olduğu için, oyunda her türlü hatayla karşılaşabileceğinizi ve bunun normal olduğunu hatırlatalım. Bu sunucunun amacı, oyundaki hataları tespit etmek ve bunları Riot ekibiyle paylaşmak. Böylece Riot, beta sürecindeyken bu sorunları düzeltebilir ve biz ana oyunda bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayız. PBE’de karşılaştığınız sorunları, forumlarda Riot ekibine bildirmeniz gerekiyor ancak yazılımcılarla iletişime geçmek için İngilizce yazmanız gerektiğini de belirtelim. Çünkü bu, evrensel bir sunucu.

PBE hesabı açmak oldukça kolay. League of Legends’in resmi sitesinde kendi hesabınızı açmanız gerekiyor. Bu hesap açıkken, şu adrese tıklayarak https://pbesignup.na.leagueoflegends.com/tr_TR/pbe hesap açma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle takdir seviyesi ve oyundaki ceza durumuz için, birkaç saniyelik bir kontrol işleminden geçeceksiniz. Daha sonra da eğer katılmaya uygunsanız; PBE için istediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyip girdikten sonra PBE hesabınıza sahip olacaksınız. Daha sonra sadece, beta işlemcisini indirip kurmak kalıyor.

Hepinize yıllardır beklenilen bu PBE’de iyi eğlenceler diliyoruz ve bu istemcide hatalarla karşılaşacağınızı, kusursuz şekilde vakit geçiremeyeceğinizi ve yüksek pingle oynayacağınızı da hatırlatalım. Unutmayın, önemli olan, bu sunucuyu test edip, hataları Riot ekibine bildirmek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE