Artifact’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Valve'nin kart oyunu, 2018 yılı sona ermeden çıkışını yapacak.

Bilindiği üzere Valve, oyuncularının istediği serilerin devam oyunlarını yapmamakta bir süredir direniyor. Dolayısıyla uzun zamandır Valve ekibinden yeni bir oyun çıkmıyordu. Ancak bir süre önce sürpriz bir şekilde Valve, bir kart oyunu üzerinde çalıştıklarını söylemişti. İsmi Artifact olan bu oyun, Dota 2 ile bağlantılı bir oyun olacak. Yani Dota 2 dünyasına ait nesneler içerecek. Bu yeni kart oyununun ise ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyordu.

Valve ekibi bu yeni oyunu için yeni bir görsel paylaştı ve bu görselde oyunun çıkış tarihini verdi. Articaft, 28 Kasım 2018’de piyasaya sürülecek. Oyunun iOS ve Android versiyonlarının çıkışı ise 2019 yılını bulacak.

Kart oyunlarını sevenlerin merakla beklediği bu oyunun nasıl olacağını tabii ki şu an için bilemiyoruz ancak hem Valve ekibinin elinden çıkıyor olması hem de Dota 2 ile bağlantılı olması, oyunun beklentilerini fazlasıyla yükseltiyor. Bu oyun bilindik kart oyunlarından farklı olarak koridor mantığına bağlı olacak. Bu durumda da aklımıza Dota 2’nin koridorları geliyor. Dota 2’de olduğu gibi Artifact’ta da koridorları koruyan kuleler bulunacak. 3 kuleden 2’sini yıkmayı başaran kişi de oyunun galibi olacak. Çıkışına sadece birkaç ay kalan bu yeni oyun nasıl olacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE