Arma 3’e Yeni DLC ‘’Tanoa’’ 2016 Başında Gelecek

Bohemia Interactive’in hem geliştiricisi, hem de yayımcısı olduğu ‘’Arma 3’’ için yeni bir DLC’nin geleceği duyuruldu.

E3 2015 etkinliğindeki ‘’PC Gaming Show’’ da yapılan açıklama da ‘’Tanoa’’ isimli yeni DLC’nin Güney Pasifik’te geçeceği belirtildi. Ayrıca, 100km2 gibi geniş bir haritaya sahip olacağı bilgisi de paylaşıldı. 2016’nın ilk çeyreğinde çıkarılması planlanan DLC’nin fiyatı hakkında herhangi bir detay paylaşılmadı.

Pasifik adalarının güzelliğini bulacağınız ‘’Tanoa’’ da sizleri yeni araçlar, silahlar, karakterler bekliyor olacak. Oyunun daha önce Akdeniz, Doğu Avrupa, Ortadoğu gibi coğrafyalarda geçtiğini hatırlatalım.

İngiliz Özel Kuvvetlerinden bir birliği kontrol ettiğiniz ‘’Arma 3’’ 2030 yılında geçiyor. NATO kuvvetlerinin yanında, yer aldığınız bu oyunda bir noktadan sonra tek başınıza kalıyorsunuz. Tam sürümü 12 Eylül 2013’de piyasaya çıkan bu askeri simülasyon oyunu Steam üzerinden en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. 74 MetaScore puanı olan oyun ayrıca Twitch’de de oldukça ilgi görüyor.

Iran’ı NATO düşmanı olarak gösterdiği için oyunun bu ülkede yasaklandığını da not olarak düşelim. Yeni DLC ‘’Tanoa’’ nın tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE