Arif V 216’nın Fragmanı Yayımlandı

Arif V 216'nın beklenen tanıtım videosu yayımlandı.

Arif V 216, bir süredir beklenen filmlerden biri. Yıllar önce G.O.R.A’da gördüğümüz eğlenceli karakter 216’yı, bu film ile tekrar izleme fırsatı bulabileceğiz. Arif V 216’nın senaryosunu yazan Cem Yılmaz’ın ayrıca filmin yapımcısı olduğunu da belirtelim. 216’yı tabii ki yine Ozan Güven oynuyor. Beklenen bu filmin fragmanı ise, Arif V 216’nın YouTube hesabında yayımlandı.

Fragmanda ise birkaç zaman dilimi birden dikkat çekiyor. Önceden film için düşünülen şey filmin geçmişte geçeceğiydi ancak bu fragman ile filmin zamanı biraz daha netleşmiş oldu. Alternatif bir gelecek de filmde yer alıyor. Bu gelecek de hiç parlak değil; zira çölleşmiş bir İstanbul görülüyor. Geleceğe Dönüş serisindeki gibi zaman yolcukları da olacakmış gibi gözüküyor.

Arif V 216, 5 Ocak’ta gösterime girecek. Filmin yönetmenliğini, Kıvanç Baruönü üstlendi. Ozan Güven ve Cem Yılmaz’ın yanı sıra filmde Seda Bakan, Zafer Algöz, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Kerem Alışık, Mert Fırat ve Can Yılmaz da rol alıyor. Arif V 216’nın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE