Apple Watch (Apple Kol Saati) Şok Fiyatla Piyasaya Çıktı

Apple’ın geliştirdiği kol saati (Apple Watch) resmi olarak piyasaya çıkmış bulunuyor, ama ilk olarak ön siparişle satın alanlara gönderilecek.

Apple’ın daha önce yarattığı ürünlerden oldukça farklı olan bu kol saati, Apple’ın marka değerine paralel olarak yoğun ilgi görürken, işlevselliği ise ayrı bir merak konusu.

İphone’larda bulunan ‘’Apple Watch App’’ uygulaması sayesinde kol saatinizi, bluetooth’la telefonunuzla eşleyebileceksiniz. Bu uygulama, iOS 8.3 ve üzeri mobil işletim sistemlerinde şu an için mevcut durumda. Eşleme sonrasında, Apple kullanıcısı adı ve parolanızı gireceksiniz ve telefonunuzdaki tüm uygulamalar otomatik olarak kol saatinize transfer olacak. iPhone ile entegre olarak çalışacak saat için iPhone 5 ve üstü bir modele sahip olmanız gerektiğini de hatırlatmamız da fayda var.

Saatinizi, kişisel tercihlerinize göre set-up etmek, sağlık profilinizi, tercihlerinizi vs. oluşturmak ve özel ayarlar yapmak en çok vakit alan kısım olarak ön plana çıkıyor. Her teknolojik alet, ilk alındığında birkaç saat kurcalanması adettendir ve işin en keyifli kısmıdır bizce.

İçinden birçok uygulama olan, dokunmatik ekranlı, haftalık planlarınızı yapabileceğiniz, gelen mesaj ve e-postalarınızı okuyabileceğiniz ‘’Apple Watch’’ 3 değişik modelle kullanıcılarla buluşacak. Watch (549$ – 599$), Watch Sport (349$ – 399$), Watch Edition (10.000$ – 12.000$) dudak uçuklatan fiyatları ve estetik görüntüleriyle ülkemizde büyük rağbet göreceğe benziyor. Bu arada 10 bin $’lık Watch Edition’ın kıymetli taşlarla süslendiğini ve altından olduğunu belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE