Apple Music ve Apple TV’den Yeni Haberler Var

Apple’ın CEO’su Tim Cook, Wall Street Journal’la yaptığı röportajda Apple TV ve Apple Music hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Apple TV’nin daha önce duyurulduğu gibi gelecek hafta satış noktalarına yollanmaya başlayacağını dile getiren Cook, 30 Ekim 2015’de tüketicilere sunulacağını yineledi. 4. nesil olan yeni cihazda, online satın almalar gibi ek özelliklerin olup olmayacağı dair detaylar paylaşılmadı.

Ocak 2007’de ilk defa piyasaya çıkan Apple TV, dizi, film, canlı spor etkinlikleri, haberler, oyun ve daha birçok şeyi televizyon ekranınıza taşıyor. 2007’den sonra 2010 ve 2012’de cihazın 2. ve 3. sürümleri piyasaya sürülmüştü. 

Apple’ın yeni servisi Apple Music hakkında da bilgiler veren Cook, şu an için 15 milyon kullanıcı sayısına ulaşıldığını belirtti. Başlangıçta ilk 3 ay ücretsiz olarak verilen hizmetin bu kullanıcı sayısına ulaşılmasında katkısı olduğu söylenirken, 6.5 milyon iPhone, iPad ve Mac kullanıcısının servisi kullanmaya devam ettiğini açıklandı.    

30 Haziran 2015’de 100 ülkede birden hizmete giren Apple Music, günümüzde ciddi bir pazar haline gelen online radyo servisleriyle rekabet etmek amacıyla geliştirildi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE