Apple, iPhone Sahiplerinden Özür Diledi

Apple, pil değişikliğinde fiyat indirimi yapacağını açıkladı.

Bilindiği üzere Apple’ın, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklaması kafaları karıştırmıştı. Bu açıklamanın üzerine, telefonların şarjının çok hızlı bir şekilde bitmesi de iPhone kullanıcılarını sinirlendirmeye yetti. Pillerin bu sorunu aslında oldukça doğal ve pillerin zamanla, kullanımdan dolayı yıpranması ile ilgili. Ancak yine de Apple, kullanıcılarından özür diledi ve pil değişimi için indirim yapacağını söyledi.

Apple bu konu ile ilgili açıklamalarını şu sözlerle yaptı: “Müşterilerimizden, eski pillere sahip olan iPhone‘ların performansı ve bu işleri ele alış yöntemimiz hakkında geri dönüşler alıyorduk. Apple‘ın sizi yüzüstü bıraktığını düşündüğünüzü biliyoruz. Özür dileriz. Bu sorun hakkında birçok yanlış anlaşılma oldu, bu yüzden yapmakta olduğumuz bazı değişiklikler konusunda açıklık getirmek ve sizleri bilgilendirmek isteriz. Her şeyden önce, asla ve kat’iyen bilerek bir Apple ürününün ömrünü kısaltarak ya da kullanıcı tecrübesini azaltarak müşterilerin yeni ürünleri almasını sağlamayız. Hedefimiz, her zaman müşterilerimizin sevdiği ürünleri yapmak oldu ve iPhone‘ların olabildiğince fazla dayanıklı olması da, bu konuda önemli bir yere sahip.”

Pil sorunu yaşayan iPhone kullanıcıları ise, pillerini değiştirmek isterlerse sadece 29 dolarlık bir ücret ödeyecekler. iPhone’ların pil değişiminin normal fiyatının, 79 dolar olduğunu da hatırlatalım. Apple, bu konuda iyi bir indirim yapmış diyebiliriz. Bu kampanya, sadece bir yıl yani 2018 yılının Aralık ayına kadar geçerli olacak. Ayrıca bu kampanyanın, eski iPhone modellerini kapsamadığını belirtelim. Bu kampanya sadece, iPhone 6 ve üstü modellerde geçerli olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE