Altın Küre Ödülleri, Facebook Üzerinden Yayımlanacak

Bu sene Altın Küre Ödülleri'ni, Facebook üzerinden canlı yayın ile izleyebilirsiniz.

7 Ocak’ı 8 Ocak’a bağlayan gece yapılacak olan Altın Küre 2018, Altın Küre Ödülleri’nin resmi Facebook sayfasından canlı olarak yayımlanacak. Bu canlı yayın da Facebook’un HFPA ve dick clark productions ile birlikte çalışması sayesinde olacak. Bu işbirliği ile yapılan ödül törenindeki kırmızı halı geçidi (The HFPA Presents: Globes Red Carpet Live) ise sadece Facebook’tan izlenebilecek.

Altın Küre Ödülleri’inin bu sene 75.sinin yapılacağını ve bu törenin Hollywood Yabancı Basın Birliği (The Hollywood Foreign Press Association – HFPA) tarafından  düzenlendiğini de hatırlatalım. Beverly Hills, Kaliforniya’da gerçekleşecek olan bu törenin sunucusu, Seth Meyers olacak. Adaylarda ise; Guillermo del Toro’nun The Shape of Water (Aşkın Gücü) filmi, 7 adaylık ile dikkat çekiyor. Ayrıca Fatih Akın’ın Aus dem Nichts / In the Fade (Paramparça) filmi de Yabancı Dilde En İyi Film dalında Altın Küre’ye aday gösterildi. Steven Spielberg’ün yönetmenliğini yaptığı ve basın özgürlüğünü konu alan The Post da toplamda 6 dalda ödüle aday oldu. Bu filmde oynayan Tom Hanks, Meryl Streep ve filmin yönetmeni Spielberg de Altın Küre’ye aday gösterildi.

Altın Küre’nin 1944’ten beri verildiğini belirtelim. Altın Küre 2018 ile ilgili özel kareler ve videolar, resmi Instagram hesabından (@GoldenGlobes) paylaşılacak. 75. Altın Küre Ödülleri 2018 kırmızı halı Facebook özel gösterimini ise, 7 Ocak’ı 8 Ocak’a bağlayan gece, saat 02.00’de resmi Facebook hesabından (GoldenGlobes) izleyebileceğinizi hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE