All-Star Türkiye Takımı belli Oldu

League of Legends'ta, All-Star 2017'ye gidecek olan isimler belli oldu.

All-Star 2017, 7-11 Aralık tarihleri arasında, Los Angeles’ta gerçekleşecek. Dünyanın en iyi oyuncularının yarışacağı All-Star’a gidecek olan isimler ise, League of Legends oyuncularının oylarına göre seçildi. Dünyanın en iyileri karşısında ülkemizi temsil edecek ekip ise, yaklaşık 70 bin League of Legends oyuncusunun oy kullanması ile belirlendi.

Sadece iki gün süren oylama sonucu, ülkemizin en başarılı oyuncuları, oy çoğunluğuna göre belli oldu. Bu oylamada, aynı takımdan en fazla iki oyuncuya oy verilebildiğini de hatırlatalım.

League of Legends All-Star Türkiye kadrosunu oluşturan isimler; üst koridorda Thaldrin (1907 Fenerbahçe), ormanda Stomaged (BAUSuperMassive), orta koridorda Frozen (1907 Fenerbahçe), alt koridorda Zeitnot (BAUSuperMassive) ve destekte Zergsting (Team AURORA) olarak belirlendi. Takımın koçluğunu 1907 Fenerbahçe’nin koçu Pades üstlenecek. Türkiye etkinlikte Kore, Çin, Kuzey Amerika ve Avrupa ligleriyle birlikte uluslararası arenada en başarılı 8 bölgeden biri olarak yer alacak.

All-Star karşılaşmaları, her sene olduğu gibi, Riot Games’in Twitch ve YouTube kanallarından canlı olarak yayımlanacak. Bu karşılaşmalara, Riot Türkiye ekibinin profesyonel sunucuları eşlik edecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE