All-Star 2017 İçin Oylarınızı Kullanabilirsiniz

League of Legends'in All-Star turnuvası için yapılacak oylamalar başladı. 

Dönemimizin en popüler oyunlarından biri olan League of Legends’ta, Dünya Şampiyonası çılgınlığından sonra sıra All-Star turnuvasına geldi. Bilindiği üzere All-Star değişik ve oldukça da eğlenceli bir turnuva. Kıyasıya mücadeleler elbette bu turnuvada da oluyor ama aynı zamanda, turnuvanın mantığı gereği, oyuncular aslında sadece eğlenmeye çalışıyorlar. Dolayısıyla, oyuncuların metanın dışına çıkma şansları oluyor. Ayrıca All-Star turnuvasının klasik Sihirdar Vadisi dışında farklı modlar da barındırdığını hatırlatalım.

All-Star’da oyuncular Sonsuz Uçurum’da, 1v1 maçlar yapıyorlar, ARAM oynuyorlar, Suikastçı Modu ve Nişancı Modunda sadece izin verilen şampiyon ve eşyaları alabiliyorlar. Ayrıca, bir kişinin mause’u bir kişinin de klavyeyi kontrol ettiği oyunlar da oluyor. Dolayısıyla All-Star için söyleyebileceğimiz en güzel şey, izlemesinin oldukça eğlenceli olduğu.

All-Star’a katılım ise şu şekilde; All-Star’a gidecek oyuncuları, biz oylarımızla belirliyoruz. Her koridor için sadece tek bir oyuncu seçebiliyoruz, ve toplamda aynı takımdan en fazla iki oyuncu seçebiliyoruz. Yani All-Star’da, milli takımlar birbirleriyle yarışacak fakat bu takımlar tek bir takım değil de karma takım olacak.

All-Star 2017’nin oylamaları da başladı. Turnuvaya gitmesini istediğiniz oyuncuları seçmek için yaklaşık iki gününüz var. Oylarınızı League of Legends’in resmi sitesinde, hesabınıza giriş yaparak kullanacaksınız. Oylarınızı, bu adresten kullanabilirsiniz. Oylamanın iki gün içinde sona ereceğini de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE