Alkame Games’den Yeni Bir VR Oyunu: ‘’Smell of Death’’

2016’nın sanal gerçeklik teknolojisi için bir dönüm noktası olması tüm dünya tarafından beklenirken, Türk indie geliştirici Alkame Games yeni VR oyunu ‘’Smell of Death’’ hakkında bazı detaylar paylaştı.

Mutasyona uğramış insanlara karşı hayat mücadelesi verdiğiniz oyun, HTC Vive VR gözlüğüyle oynanabilecek. Cihazın yüksek mekanik ve gerçeklik sağlama özellikleri, aksiyon, gerilim, korku türüyle buluşmuş durumda. Bambaşka bir dünyanın kapıları açılırken, Alkame Games bunun birçok kullanıcı için daha önce yaşanmamış bir tecrübe olduğunu dile getiriyor. Oyuncuların ellerine silahlarını alıp kendilerini hedef almış mutantları öldürmeye çalıştığı Smell of Death FPS bakışından oynanacak.

Alkame Games ekibi uzun yıllar bilişim sektöründe çalışmış 4 tecrübeli isimden oluşuyor. Şu an için rotalarını tamamen sanal gerçeklik teknolojisine çeviren stüdyo, bu alanda rekabetin oldukça sert olduğunu bildiklerini açıkladı. İlk etapta Steam üzerinden oyunun demo sürümünün yayımlanması planlanırken, PC sürümünün de gene aynı platform üzerinden kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yeni oluşan VR pazarı için Türk geliştiricilerin daha bugün itibarıyla girişimde bulunmaları ülkemiz açısından umut verici.

Smell of Death’in oynanış videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”oyH2zmVpY9w”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE