Alkame Games VR Oyunu Smell of Death’i Yayımladı

Türk indie oyun stüdyosu Alkame Games ilk oyunları ‘’Smell of Death’’i  oyun severlerin ilgisine sundu.

5 Temmuz 2016’da tüm dünyada satışa sunulan bu VR (virtual reality: sanal gerçeklik) oyunu, Çin, ABD ve Avrupa ülkelerinde ilgi görmekte. Geliştirme çalışmaları yaklaşık 1 senedir devam eden oyunun ilk demosu Şubat ayında yayımlanmış ve adını sanal gerçeklik dünyasında duyurmayı başarmıştı.

FPS korku türünde olan ‘’Smell of Death’’ şu an için sadece HTC Vive platformuna gelirken bu senenin sonunda Oculus Touch sürümüyle yayımlanacak.

Oyunun hikayesi ise şöyle: ‘’Mutantlar tarafında ele geçerilmiş bir dünyada az sayıda kalan insanın hayatta kalma savaşını işleyen oyunda insanlığı mutantlardan koruyan ekibin bir parçası olarak oyuna başlıyoruz. Seri halinde çıkması planlanan oyunun ilk bölümünde (Dark House) mutantlardan korunmak için kendimize güvenli bir bölge oluşturmaya çalışıyoruz. Karanlık bir malikanede geçen bu bölümde anahtarlar ve şarjörler gibi eşyalar bularak geniş malikaneyi tamamen güvenli hale getiriyoruz. Mutantlarla dolu bu ıssız malikanede tek yardımcımız silahlarımız ve kılıcımız. Bullet time özelliği ile zamanı yavaşlatarak kendinizi Matrix filmindeki Neo gibi hissedebilirsiniz. Katana kılıcı ile Mutantları kesip ıssız ve karanlık evde adrenalin ve korkuyu zirvede yaşayabilirsiniz.’’

Steam üzerinden yayımlanan ve uluslararası satış fiyatı 15.99 Dolar olan oyun, Türk oyunculara özel olarak 24.99 TL’de satışa sunulmuş durumda.

Smell of Death’in fragmanına haberin sonunda göz atabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE