Ağustos Ayına Damgasını Vuracak 3 Oyun

Ağustos ayında oyun dünyasına damgasını vuracak 3 oyunu sizlere kısaca tanıtıyoruz.

No Man’s Sky

Çıkış Tarihi: 12 Ağustos 2016

Platform: PlayStation 4, PC

Aksiyon, macera, hayatta kalma türlerini bir arada barındıran No Man’s Sky, indie oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirildi.

Evrende yer alan milyarlarca gezegeni keşfe çıktığınız oyunda birbirinden değişik ortamlar oyunculara sunuluyor. Gezegenler hakkında öğrendiğiniz bilgileri kaydedebiliyor ve diğer oyuncularla paylaşabiliyorsunuz. Düşmanlara karşıda mücadele vereceğiniz No Man’s Sky’da oyun içi geliştirmeleri yapmanız ve diğer oyuncularla alışveriş yapmanızda gerekiyor. Tekli ve çoklu oyuncu modları olan oyunu ayrıca çevrimdışı da oynayabiliyorsunuz.

Bu senenin en çok beklenen yapımlarından biri olan oyunun ilk resmi tanıtımı E3 2014’de yapılmıştı.

[youtube id=”aozqa_7PLhE”]

Deus Ex: Mankind Dividend

Çıkış Tarihi: 23 Ağustos 2016

Platform: PlayStation 4, Xbox One, PC

RPG etkileri taşıyan bir FPS oyunu olan Deus Ex: Mankind Dividend, Eidos Montreal tarafından geliştirildi. Deus Ex: Human Revolution’ın devamı niteliğinde olan oyun 2029 yılında geçiyor. Interpol ile ortak çalışan eski ajan Adam Jensen’in amacı önemli casusları yakalamak. Öte yandan, Illimunati’ye karşı savaşan Hacker grubu Juggernaut’a yardım eden Adam Jensen’i birbirinden değişik görevler bekliyor.

[youtube id=”uvSs5b6y-YM”]

World of Warcraft: Legion

Çıkış Tarihi: 30 Ağustos 2016

Platform: Mac, PC

World of Warcraft serisinin bu 6. genişleme paketi olan Legion gene Blizzard Entertainment imzası taşıyor. Gamescom 2015’de tanıtımı yapılan Legion, Warlords of Draenor’un devamı niteliğinde. Level düzeyini 100’den 110’a taşıyacak genişleme paketi yeni silahlar, yerler ve haritalar içerecek.

[youtube id=”eYNCCu0y-Is”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE