Age of Empires: Definitive Edition’un Kapalı Beta Tarihi Açıklandı

Ocak ayının sonunda, Age of Empires: Definitive Edition'ın kapalı betasına dahil olabilirsiniz. 

Microsoft, bir efsaneyi yeniden bizlerle buluşturuyor. Yıllar önce bilgisayar oyunu oynamış olanlar, Age of Empires’ı bilirler. Hatta belli bir yaşın üzerindeki herkesin bir zamanlar bu oyunun müptelası olduğunu da söyleyebiliriz. 90’lı yıllarda “gerçek zamanlı strateji oyunu” denildiğinde ilk akla gelen oyundu Age of Empires. O dönemlerde gerçek zamanlı strateji oyunu sevenlerin, kolay kolay başka türde bir oyun oynamadıklarını da belirtelim. Zira Age of Empires, adeta bir hastalıktı; tabii ki gayet de eğlenceli bir hastalık.

Şimdi Age of Empires’ten bahsetme sebebimiz ise Microsoft’un bu oyunun yeni bir sürümünü yapmış olması. Age of Empires: Definitive Edition, bir süredir beklenen bir PC oyunuydu. Oyunun kapalı beta tarihi ise açıklandı. Oyunun kapalı betası ilk duyurulduğunda kayıt yaptırmış olan oyuncular; 29 Ocak ve 5 Şubat tarihleri arasında Age of Empires: Definitive Edition’ı oynayabilirler.

Eğer Age of Empires: Definitive Edition’ın kapalı betasına kaydınız yoksa; oyunu oynayabilmek için 20 Şubat’ı beklemeniz gerekecek. Age of Empires: Definitive Edition’ın tam sürümü, 20 Şubat’ta PC oyuncuları için satışa sunulacak. Bu arada serinin son oyunu Age of Empires IV ise, hala geliştirilme aşamasında olduğunu hatırlatalım. Bu arada da gerçek zamanlı strateji oyunu sevenlerin, ilk oyunun bu yeni versiyonu ile nostalji yapacağını düşünüyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE