Age of Empires 2: HD, Yeni DLC’si ve 3.9 Yaması

Oyunun resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre, bu senenin sonuna doğru ‘’Age of Empires 2: HD’’ ye yeni bir ek paket geleceği duyuruldu.

Ensemble Studios tarafından geliştirilmiş ve Microsoft’un yayımcısı olduğu oyun, ilk olarak 1999 yılından piyasaya çıkmıştı. O günden bugüne geçen yaklaşık 16 sene içinde bir efsane haline gelen oyun, son olarak ‘’Age of Empires 2: HD’’ adıyla 2013’de piyasaya çıkarılmıştı. Gene aynı sene  ‘’The Forgotten’’ isimli ilk genişleme paketi gelmiş ve geniş harita, 5 yeni uygarlık, 4 yeni senaryo ve spectator oyun modu ile oyuna büyük ölçüde renk katılmıştı.

2015 yılı içinde çıkması beklenen yeni DLC ile yeni uygarlıklar, oyun modları, ordular, senaryolar dâhil edileceği bilgisi verilirken, bu yeni paketin ‘’The Forgetten’’ a göre daha geniş bir içeriğe sahip olması bekleniyor.

Öte yandan, bu hafta içerisinde yayımlanması beklenen versiyon 3.9 yaması multiplayer mod da bazı geliştirmeler ve optimizasyonları içeriyor olacak.

Daha çok detayın önümüzdeki günler de açıklanmasını bekliyoruz, ayrıca yeni DLC ile alakalı yayımlanan tek ekran görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

age-of-empires-2-hd-dlc

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE