Adrift (Adr1ft) Fragmanı E3 Konferansı Öncesi Sızdırıldı

505 Games’in yayımcısı, Three One Zero’nun geliştiricisi olduğu ‘’Adrift’’ in tanıtım videosu E3 2015 Konferansı öncesi sızdırıldı.

Tüm oyun camiasının merakla beklediği ve gelecek hafta başlayacak E3 (Electronic Entertainment Expo) 2015 Konferansı öncesi bazı tanıtım videolarının sızdığı haberlerini almaya devam ediyoruz. 2015’in sonu ile 2016’ya damgasını vuracak yeni oyun ve teknolojik cihazların tanıtılacağı organizasyon, 16 – 18 Haziran 2015 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles şehrinde organize edilecek.

Senaryosu, başrollerinde Sandra Bullock ve George Clooney’nin oynadığı 2013 yılı yapımı ‘’Gravity’’ filmine benzeyen oyunda, uzayda yalnız kalan bir astronotun yaşam mücadelesi konu ediliyor. Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) ve Engine 4’u destekleyecek Adrift’te sadece tek oyuncu modu bulunacak. Hayatta kalmak için oksijen tüplerine ihtiyacınız olacak oyunda, çözmeniz gereken birçok bulmaca sizleri bekliyor olacak. Hayatta kalmayı başarıp, güvenli bir şekilde dünyaya dönebilmek oyundaki temel amacınızı oluşturuyor. Oyunun yapımcıları, bilimkurgu türünde ve ileri düzey teknolojilerle desteklenmiş oyunlarının ilgi göreceği konusunda oldukça iddialı.

Adrift’in 2015’in Eylül aylarında PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle piyasaya çıkması beklenirken, internete sızan fragmanı aşağıda ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE