A Plague Tale: Innocence Game Pass’e Geliyor!

Xbox Game Pass PC için sıradaki oyunlar teker teker belli olmaya başladı. Listeye son olarak Children of Morta eklenmişti. Bunu takip edecek iki oyun daha açıklandı; A Plague Tale: Innocence ve Gris. Her ikisi de gayet iyi tercihler.

Asobo Studios tarafından geliştirilen A Plague Tale: Innocence, geçtiğimiz yılın başarılı yapımlarından birisiydi. Hikayesi ve karakterleriyle dikkat çekmeyi başardı, incelemelerde iyi puanlar aldı, oyuncular tarafından beğenildi, çeşitli ödüllere aday gösterildi. Dolayısıyla, henüz oynamamış olanlar için çok güzel bir fırsat olacak Game Pass’e gelişi.

İkinci oyunumuz Gris hakkında çok fazla yorum yapmama gerek yoktur herhalde. Bulduğumuz her fırsatta kendisini ziyadesiyle övüyoruz. Bu övgüyü sonuna kadar hak eden bir yapım. Görselliği, müzikleri, arka planda anlattığı hüzünlü ama bir yandan da yolun sonunda umut ışığı olduğunu hissettiren hikayesiyle dört dörtlük bir yapımdı bana soracak olursanız. Nitekim, oyun medyasından da oyunculardan da gayet olumlu tepkiler aldı. The Game Awards 2019’da da En Tesirli Oyun kategorisinde ödüle uzanmayı bildi.

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up