5 Alternatif FPS Oyunu

User Rating: 3.2

Yıllar önce Counter-Strike hayatımıza girdiğinden beri, şüphesiz hepimiz, kızlı erkekli olarak FPS yani First Person Shooter oyunlara merak saldık. Bu listemizde size yazın tatilde, internetin olmadığı anlarda bile cep telefonunuz kadar yakınınızda olan 5 FPS oyunu derledik.

Oyunlar genel olarak Android cihazlar için yapılmış oyunlar ancak IOS uyumlulukları mevcut oyunlar da var.

1- Dead Trigger

dead-trigger

Şüphesiz FPS aleminin, Android’de ve IOS’ta en güzel örneklerini veren yapımcılardan olan Madfinger’den çıkma bu oyunun, internetli olan bir devam oyunu da var. Bu oyuna göre daha kısıtlı olması ve bunun ilk göz ağrımız olmasından dolayı, listemizin ilk oyunu Dead Trigger oluyor. Oyunda zombileri vuruyorsunuz, görevleri yapıyorsunuz ve kelimenin tam anlamıyla, alın terinizle kazandığınız bu parayı markette çeşitli ürünlere harcayabiliyorsunuz. Küçük boyutuyla da gönlümüzü çalan bu oyun, şiddetle, hala duymadıysanız şayet, tavsiyedir.

2- Dead Effect

Dead-Effect

Yine ilk oyunumuzun benzeri ama daha büyük boyutlu ve olayların uzay gemisi tarzında bir yerde geçtiği Dead Effect, Play Store’nin pek bilinmeyen ancak güzel oyunlarındandır. Grafikleri çıktığı döneme göre güzel, oyunun kontrollerinin de kolay olmasının yanı sıra, meraklısına, korku veren bir oyundur.

3- Unkilled

Unkilled

İnternetle oynandığından biraz kalp kıran, bir diğer Madfinger oyunu. Neden listemizde? diye soracak olursanız açıklayalım. Oyunun bir hikayesi olması büyük bir artı bana soracak olursanız. Yine Dead Trigger’e kardeş, oynanış bakımından Dead Trigger 2’ye benzeyen bu oyun da Android’de az bulunan, hikayeli FPS’lerimizden.

4- ShadowGun: Dead Zone

Shadowgun-Deadzone

Mutlulukla söylüyoruz ki bu oyunda zombi dışında şeyleri öldürüyoruz! Çok oyunculu ve klasik bir FPS olan bu oyunu gözden kaçırmamanız tavsiye edilir.

5- RoboCop

robocop

Glu Mobile’den çıkma ve grafikleri bizi çok tatmin etmesede zaman geçirden, ufak boyutlu bir oyun. Filmini bilenler aşinadır oyuna zaten, resmi oyunu olan bu oyunda tanıdığımız RoboCop’tan farklı değil!

Yazımı burada sonlandırıyor ve gelecek listelerde görüşmek üzere diyorum!

3.2
Kötü

Beğendiysen Oyla ! :)

0 1

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE