2K Games’in Yeni Oyunu ‘’Advent’’ mi Olacak?

Oyun yayımcısı 2K Games’in adventfuture.org isimli web sitesi üzerinden yayımladığı gizemli video, yeni geliştirilecek AAA oyunun ismi ‘’Advent’’ olabilir mi sorusunu akla getirdi.

Advent’te açlığın, acıların, hastalıkların ve savaşların olmadığı bir dünya sizleri bekliyor olacak. Gen teknolojinin ilerlemesi sonucu genetik, ruhsal tüm hastalıkların tedavisi bulunmuş, virüslere karşı ilaçlar keşfedilmiş ve insan ırkının yaşam süresi uzatılmıştır. Advent ile tamamen mutlu insanların yaşadığı bir dünya yaratılmış durumda. Peki, bizim burada ne yapacağımız veya oyunun konusunun ne olacağı hakkında herhangi bir bilgi şu an için mevcut değil.

2K Games’in sahibi olduğu video oyun geliştirme firması Take-Two geçen hafta yaptığı açıklama da 2K’nın yeni bir AAA oyunu yapım aşamasında olduğu bilgisini paylaşmıştı. Oyunun, Nisan 2016’de piyasaya çıkması beklenirken, 14 – 16 Haziran 2015 tarihleri arasında Los Angeles’da düzenlenecek E3 (Electronic Entertainment Expo) kapsamında daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor. Oyunun konusu hakkında birçok dedikodu dolaşırken resmi açıklamanın ne olacağı merakla bekleniyor.

Konuyla ilgili yayımlanan bazı görselleri ilginize sunuyoruz, görselleri ilk gördüğümüzde yeni bir şehir simülasyonuyla karşı karşıya olduğumuz izlenimi edindik. Bakalım karşımıza ne çıkacak ?

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE