28 Eylül’de Red Dead Redemption 2 İle İlgili Bir Gelişme Olacak

28 Eylül'de Red Dead Redemption 2 için yeni bir fragman paylaşaılabilir ya da bir oynanış videosu görebiliriz.

Rockstar Games’in yaptığı paylaşıma göre, 28 Eylül’de Red Dead Redemption 2 için yeni bir gelişme olacak. Maalesef bunun ne olacağını henüz bilemiyoruz. Tahminler bunun yeni bir video hatta oynanış videosu olacağı yönünde. Biz de öyle düşünmek istiyoruz çünkü herkes artık bu oyunun nasıl olacağını görmek istiyor.

Rocstar Games artık kendisi için klasikleşmiş bir hareket yaparak; sosyal medya hesaplarından bir görsel paylaşarak takipçilerini heyecanlandırdı. Hatırlarsanız, Red Dead Redemption 2’nin çıkacağı duyurusunu da aynı yöntemle yapmışlardı. Bir anda her yer kırmızıya boyanmıştı ve biz tahminler yürütmeye başlamıştık. Şimdi de Rockstar Games, herkesi merakte bırakacak bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımından, 28 Eylül’de Red Dead Redemption 2 için bir şeyler olacağını anlıyoruz.

Bunun bir duyuru mu yoksa yeni bir video mu olacağını maalesef bilemiyoruz. Yapmamız gereken tek şey, 28 Eylül’ü beklemek. Rockstar Games’in yapacağı hareket her neyse, öğrendiğimiz an sizlerle paylaşacağız.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE