24’ün Yeni Sezonunda Jack Bauer’ın Olmaması Tartışma Yarattı

Fox, Haziran başında 24 dizisi için yeni bir sezonun çekilmesine karar vermiş ama ana karakter ‘’Jack Bauer’’ın eskisi gibi başrolde olmayacağını duyurmuştu.

Her sezonun da teröristlere karşı verilen 24 saatlik mücadeleyi konu alan dizi de, CTU’de (anti terörist birimi) görevli Jack Bauer karakterini canlandıran Kiefer Sutherland’in artık dizide olmayacağı bazı tartışmalara sebep oluyor.

Bazı yorumlar bunun çok riskli bir hamle olduğunu vurgularken, yeni sezonla beraber yeni bir kadın ajan karakterinin de diziye gireceği diğer bir haber olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin uzun vadede devamının başarısıyla paralel olacağı belirtilirken, 24 saat dilimini temsil eden 24 bölümden oluşma konseptinin değişmeyeceği açıklandı.

Öte yandan, Jack Bauer’in bazı bölümlere konuk oyuncu olarak dâhil olması da düşünülen bir diğer proje, bunu muhtemelen format değişikliği sürecindeki geçişi yumuşatmak için yapacaklardır.

Toplamda 9 sezon boyunca çekilmiş ‘’24’’ dizisi 2001 – 2014 yılları arasında yayımlandı. Ana karakter Jack Bauer dışındaki karakterlerin sık sık değiştiği dizi de, aksiyon ve heyecanın yüksek olması seyircinin en çok beğendiği özellik olmuştur.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE