24 Ağustos 2016 HİT Turnuvaları

HİT yani hafta içi turnuvaları, bir günde düzenlenir ve biterler. Bu turnuvayı diğerlerinden ayıran katılımın sınırlı olması ve takımlar arasında küme sınırlanmasını koyulmasıdır. Turnuvaya katılmak isteyen takımların aynı küme aralığında olması gerekmektedir. Takım sınırlamaları Bronz-Gümüş, Altın-Elmas ve Elmas ve üst kümeler olarak 3 e ayrılır. Bu sistem Türkiye’deki diğer takımlarla yarışabileceğiniz yeni bir League of Legends platformudur. Dereceli sıralamada nerede olduğunuz önemsenmeden bu turnuvaya katılabilirsiniz. Fakat 30 seviye olmuş ama Ranked ( Derece ) maçlarını oynamamış bir oyuncu yani kümesi olmayan bir oyuncu bu turnuvalara katılamaz. HİT turnuvalarına aşağıda açıklanan kurallara uygun beş veya daha fazla arkadaşınız la katıla birsiniz. Yani turnuvada yedek sistemi de geçerlidir en fazla 5 asil oyuncu ve 4 yedek oyuncuyla katılabileceğiniz bu turnuva arkadaşlarınızla katılabileceğiniz güvenli ve eğlenceli bir platform dur.

Turnuvaya katılabilmek için öncelikle Battlegrounds (HİT) turnuvalarına katılmış olmanız yada Battlegrounds sayfasından takımınızı oluşturmanız gerekmektedir. Takımı oluşturan oyuncu takım arkadaşlarına davet atarak takımına çağırır. Bir takımın turnuvaya kayıt işlemini sadece kaptanları yapabilir ve kaptan takımdaki herkesin turnuva kriterlerine uygunluğundan sorumludur.

Turnuva Kriterleri:

  • Turnuvaya katılım koşullarına uygunluğu
  • Vatandaşlık uygunluğu
  • Yaş sınırlamasına uygunluğu

Oyuncu birden fazla takıma üye olabilir ama katıldığı turnuvada sadece bir takımı temsil etme hakkı vardır. Yukarıdaki kurallara uymayan takım veya oyuncular diskalifiye edileceklerdir.

OYUN MODU: Sihirdar Vadisi 5x5dir ve Tek maç üzerinden bütün takımlar otomatik eşleşme (rasgele) ikili eleme turnuva ağacına dağıtılır.

Bu turnuvada fair-play ( Hoş görü ) ön plandadır. Bu kurallara uymayan takımlar diskalifiye edilerek turnuvadan uzaklaştırılır. Bu yıl açık turnuvalar gerçekleşecektir. Bütün turnuvalar çevrimiçi olarak oynanacak. Her açık turnuva final sıralamasına göre puanlandırılacak ve her ülkenin kendi HİT turnuva finali olacaktır. Kazana takım oyuncuları 3000 Rp ve 10 maç İp takviyesi ile ödüllendirilecektir.

  • 9-16 ARASI = 10 Puan
  • 5-8 ARASI = 20 Puan
  • lük veya 4.lük = 40 Puan
  • lik = 70 Puan
  • lik = 100 Puan

Turnuvaya kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgi için bu linki kullanabilirsiniz. Turnuva 24 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşecektir. Şimdiden başarılar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE