2017’de En Çok İndirilen Diziler Belli Oldu

Bu yıl, korsan olarak en çok indirilen diziler belli oldu.

2017 bitmek üzereyken, bu yılın en popüler oyunları gibi, en popüler diziler de belli olmaya başladı. Ancak bu seferki popülerlik, korsan platformlardan geliyor. 2017 yılında, korsan olarak en çok indirilen diziler belli oldu. TorrentFreak’in yayımladığı listeye göre; her sene olduğu gibi birinci sırada yine Game of Thrones bulunuyor. Game of Thrones’un altı yıldır, bu unvanı elinde tuttuğunu da belirtelim.

2017’nin korsan olarak en çok indirilen diziler listesinde Game of Thrones’u, The Walking Dead takip ediyor. Ayrıca bu listede, Suits ve Prison Break de göze çarpıyor.

TorrentFreak’in yayımladığı, bu senenin en çok indirilen diziler listesi ise şu şekilde;

1 – Game of Thrones
2 – The Walking Dead
3 – The Flash
4 – The Big Bang Theory
5 – Rick and Morty
6 – Prison Break
7 – Sherlock
8 – Vikings
9 – Suits
10 – Arrow

Game of Thrones’un bu popülerliği elbette ki dizinin başarısından kaynaklanıyor ancak bu sene de, HBO’nun başına gelenleri unutmamak lazım. Dizinin bölümlerinin düşük kalitede olsa da önceden sızdırılması, HBO’nun hacklenmesi… Bütün bunların dizinin indirilme oranlarını artırdığını söyleyebiliriz. Ya da bütün bunlar, bir kısır döngü de olabilir. Bu uğursuzlukların, Game of Thrones çok popüler olduğu için de HBO’nun başına geldiği düşünülebilir. 2018 yılında Game of Thrones’un yayımlanmayacağını hatırlatalım. bakalım bu senenin popüler dizileri hangileri olacak, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE