2015 LoL Türkiye Finali 8 Ağustos’da Ülker Sports Arena’da

Türkiye’deki en büyük e-spor organizasyonu olan 2015 League of Legends (LoL) Türkiye Finali 8 Ağustos 2015’de gerçekleştirilecek.

Geçen sene 10.000’e yakın izleyicinin canlı olarak izlediği bu muhteşem finale, geçen sene olduğu gibi bu senede İstanbul’daki Ülker Sports Arena ev sahipliği yapıyor olacak. Organizasyonun sponsorları arasında gnctrkcll, Coca-Cola Zero, ve TeknoSA bulunurken, LoL liginin Türkiye’deki ilk profesyonel e-spor etkinliği olduğunu da hatırlatalım.

Ligde bulunan 8 ekibin kıran kırana geçen mücadeleleri sonucu ulaşılan final de muhteşem anlar LoL hayranlarını bekliyor olacak. Yaz liginin şampiyonunun belirleneceği final sonrasında, kazanan ekip Amerika, Çin, Avrupa ve Kore’de düzenlenecek şampiyonalar da ülkemizi temsil etme fırsatı yakalayacak.

Riot Games’in Ekim 2009’da piyasaya sürdüğü ‘’League of Legends’’ Kasım 2011’de 32 milyon oyuncuya ulaştı ve o günden bugüne, oyuna olan ilgi artarak devam etmeyi sürdürmekte. Riot Games, girişim sermayesi şirketlerinden bulduğu 1 milyon dolarlık yatırım sayesinde oyunun yapımını tamamlarken, LoL, dünya genelinde düzenlenen turnuvaları ve geniş izleyici kitlesiyle büyük bir başarı hikâyesine imza atmış bulunuyor.

2015 LoL Türkiye Büyük Finali biletlerini, 8 Temmuz 2015’den itibaren Biletix üzerinden satın alabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE