1666: Amsterdam Oyunu Geliyor

Assasin’s Creed serisinin ilk 2 oyunundan tanıdığımız Patrice Desilets’in yer aldığı, 1666: Amsterdam oyunu ile ilgili tanıtım videosu yayımlandı.

Geliştirilmesine 3 yıl önce başlanan, ancak THQ Montreal firmasının batması ile rafa kalkan 1666: Amsterdam, 2 yıl önce hazırlanan tanıtım videosu ile tekrar gündeme geldi. Ubisoft’un THQ Montreal’ı satın almasıyla başlayan süreç, projenin başına Petrice Desilets’in geçmesi ile büyük bir ivme kazandı ve bu adım oyunseverleri oldukça heyecanlandırdı.

Yayımlanan videosunda Assassin’s Creed serisi ile benzer özellikler taşıdığı görülen oyunda baş karakter; fare, karga ve kedi gibi bazı hayvanlara dönüşebiliyor. Üzerindeki gizemli pelerin ile hayvanlara dönüşen karakteri; hayvana dönüşten sonra da kontrol edebiliyoruz.

Tanıtım videosu Gazeteci Brandon Sheffield tarafından yayımlanan video ile; oyunun henüz resmi duyurusu yapılmasa da, özellikle Assassin’s Creed hayranlarını sevindirmiş durumda. Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyunun; Playstation 4, Xbox One ve PC’ler için yayımlanması bekleniyor.

Gazeteci Brandon Sheffield tarafından yayımlanan ve ilk 3 günde 300 bin izlenmeye ulaşan 1666: Amsterdam oyununun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”_WVEo4yXpho”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE