Witcher 3’ün PS4 ve Xbox One İçin 1.05 Yaması Yayımlandı

Witcher 3’ün PS4 ve Xbox One İçin 1.05 Yaması Yayımlandı

Bu seneye damgasını vuran oyunlardan biri olan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri için 1.05 yaması yayımlandı.

Hatırlarsanız, buna benzer bir yama oyunun PC sürümü için 16 Haziran’da gelmişti.

Yeni yama, oyun içindeki bazı aksaklığı çözmeyi hedeflerken, ayrıca oyunun performansını arttırmayı da hedefliyor. Durmadan yükleme problemi, oyun içindeki skill, bonus ve altınlarla ilgili çıkan sıkıntılar çözülmüş durumda.

Öte yandan, oyunun geliştiricisi CD Projekt Red yaptığı açıklama da oyun mimarlarının büyük bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını ve oyun içinde birçok değişikliğin yapılacağını dile getirdi. Ayrıca, söz konusu güncellemenin yakın zaman içinde oyun severlere sunulması bekleniyor.

19 Mayıs 2015’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleriyle piyasaya çıkan ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’, oyun otoriteleri tarafından tam not almayı başarmıştı. Lansmanı sonrası toplamda 16 tane DLC’yi ücretsiz olarak veren CD Projekt Red, ayrıca Ekim 2015 ve 2016 içerisinde 2 adet ücretli ek paketin yayımlayacağını duyurmuştu.

Çok büyük bir haritaya ve 200 saatin üzerinde oyun oynayış süresine sahip olan ‘’Witcher 3’’ oyun otoritelerinden tam not almayı başarmıştı.