Witcher 3’ün PC Sürümü İçin 1.08.1 Yaması Yayımlandı

Witcher 3’ün PC Sürümü İçin 1.08.1 Yaması Yayımlandı

Polonyalı geliştirici CD Projekt RED, ‘’The Witcher 3: Wild Hunt’’ın PC sürümü için yeni bir yama (1.08.1) yayımladı.

Steam üzerinden otomatik olarak indirilen yamanın boyutu 100MB civarında bulunuyor. Öte yandan GOG üzerinden oyunu satın alanların hesaplarına girerek 4GB’lık dosyayı manuel olarak indirmeleri gerekiyor.

1.08.1 yaması geriye dönük bazı bug ve hataların düzenlenmesini içerirken, aynı zamanda PC Mod’larını desteklemek için yeni kaynaklarda ekliyor.

Yakın zaman önce yaptığı açıklamada CD Projekt RED, oynayış mekaniklerinden karakterlerin görünümlerine kadar birçok konuda oyuncuların istedikleri değişiklikleri yapabilecekleri PC Mod’larını duyurmuştu. Tıpkı GTA 5’de olduğu gibi oyun severler hayal güçlerine göre oyunu şekillendirebilecekler. Söz konusu Mod’ların konsol sürümlerine gelmesi için çalışmalar devam ederken, CD Projekt RED bu konuda söz veremediğini belirtmişti.

Çok büyük haritası, başarılı grafikleri ve zengin içeriğiyle (oyun için 16 tane ücretsiz DLC yayımlandı) sizi Orta Çağ’da bir fantezi dünyasına davet eden Witcher 3, birçok kişiye göre 2015’de piyasaya gelmiş en iyi oyun.

CD Projekt RED, oyunu uzun süre desteklemeye devam edeceğini ve Witcher 4’ün geliştirilmesi için henüz bir plan olmadığını açıklamıştı.