Gran Turismo 6’ya Yeni Güncelleme (Yama 1.16)

Gran Turismo 6’ya Yeni Güncelleme (Yama 1.16)

Sony’nin, Aralık 2013’de PlayStation 3’lere özel çıkarttığı araba yarışı oyunu ‘’Gran Turismo 6’’ için kapsamlı bir güncelleme yayımlıyor. Yeni paketle beraber, yeni oyun modu, arabalar, yarış pistleri ve daha fazlası oyuna dâhil edilecek.

Patch 1.16 ile GT6’ya B-Spec modu ilave edilmiş durumda. Gran Turismo 4 ve 5 de olan bu mod sayesinde aynı futbol menajerlik oyunlarında olduğu gibi sürücünüz yarışırken siz de ona gerekli direktifler vereceksiniz. Kısacası, bu oyun modun da yarışmayacak, koçluk yapacaksınız.

Yama 1.16’ya yeni araba olarak Mini Clubman Vision GT eklenmiş durumda; bu aracı oyun içinde satın alabilir veya bazı eventleri tamamlayarak elde edebilirisiniz. Yeni yarış pisti olarak ‘’The Mid-Field Raceway’’ eklendi.

Ufak değişikliklere göz atacak olursak; Mazda LM55 Vision GT ve Chevrolet 2X Vision GT’in renklerini kendi kişisel tercihlerinize göre değiştirebileceksiniz.

GT6’dan sonra, video oyun geliştiricisi Polyphony Digital, Gran Turismo 7’nin yapım çalışmalarına devam ediyor. Yeni oyunun çıkış tarihi kesin olarak belli olmamakla beraber; 2015 sonu veya 2016 başında oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Ayrıca, oyuna eklenen yeni yarış pisti ve arabanın görsellerini paylaşıyoruz.

 

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır. Yıldızlı alanların doldurulması gereklidir. *

*


7 × = ondört

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>