Assassin’s Creed Syndicate’ın 1 Saatlik Oyun Oynayış Videosu

Assassin’s Creed Syndicate’ın 1 Saatlik Oyun Oynayış Videosu

Yayımcı Ubisoft, Assassin’s Creed Syndicate için 1 saat süren oyun oynayış videosunu Youtube kanalı üzerinden paylaştı.

Daha önce E3 2015’de (Electronic Entertainment Expo) paylaşılan demonun daha uzun versiyonu olan video da oyundan enteresan görüntüler paylaşıldı. Bizi 1868’lerin Londra’sına taşıyan video da hareket halindeki araçlarda geçen savaş sahneleri oldukça çarpıcı bulundu.

İngiltere sanayi devrimi tüm topluma mutluluk ve refah getirmemiş ve işçi sınıfı köleleşirken, kötü çalışma şartlarından ötürü erken yaşta ölmeye başlamıştır. Bu durumdan rahatsız olan alt sınıf bir araya gelmiş ve Londra’daki kapitalist zenginleri öldürmeye karar vermişlerdir. İşçi sınıfının kaderi Suiskastçı Jacob Frye’ın başarısına bağlı olacaktır.

Assassin’s Creed Syndicate’in 23 Ekim 2015’de Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkarılması planlanırken, PC versiyonunun ise daha ileriki dönemlerde oyun severlere sunulması bekleniyor. Öte yandan, oyunun eski nesil konsollara (Xbox 360 ve PlayStation 3) gelmeyeceğini de hatırlatalım. Yakın zaman önce Ubisoft yaptığı açıklama da, birkaç oyun dışında artık eski nesil konsollar için oyun geliştirmeyeceğini dile getirmişti. Keza, Rockstar Games’de GTA serilerinin devamı için benzer bir uygulamaya geçtiğini oyun severlerle paylaşmıştı.

Yaklaşık bir saat süren oyun oynayış videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.